2014-2015 Sonbahar Kiş Makyaji

Bu sene ki makyaj trendlerini incelediğimiz zaman farklı tarzların aynı anda moda olduğunu gördük bir yanda doğallık modayken bir yanda metalik makyaj bir yandan belirgin göz makyajları bir yandan sade eyeliner kırmızı rujlar yani kısacası bu sonbaharda her çeşit makyajı görebileceğiz. Şimdi dilerseniz bu sezonun trend makyaj stillerine sırasıyla bir göz atalım.

 2014-2015 sonbahar kış makyajının en çok dikkat çeken makyaj stili kedi gözü makyajı; bu sene Eyeliner'ı bol bol göreceğiz demiştik.

 

 Doğal görünümlü makyajlar bu senenin hit makyajlarından sanki yokmuş gibi yapılan makyajlar cildinizi saha parlak ve canlı bir görünüme ulaştıracaktır.

 

 1960 lı yılların fenomeni haline gelen Twiggy' nin makyajı 2014 sonbaharında oldukça moda gibi gözüküyor özellikle Twiggy kaşlarını çok sıklıkla görecek gibiyiz.

 

 Kış aylarının vazgeçilmez makyajı metalik makyaj bu sezon yine trendler arasında özellikle göz ve dudak makyajları öne çıkanlar arasında.

 

 Kedi göz makyaj moda olur da dumanlı göz makyajı moda olmaz mı demeyin dağıtılmış göz kalemi ve farla dumanlı gözlere sahip olabilirsiniz.

 

 Pembeyi sevenler için iyi bir haber sadece pembe elbiselerde değil gözlerde de oldukça moda pembe tonlarında ki göz makyajları kadar leylek tonlarında ki göz makyajı da bu sezon oldukça moda gibi görünüyor.

 

Share:

0 yorum