Uzun Görünmenin Püf Noktaları Kısa boylu olmak tamamen genetik bir şey ve asla da bu görüntünüzü değiştiremezsiniz.Fakat ufak tefek giyim hileleriyle olduğunuzdan daha uzun gözükmek artık çok kolay.Nasıl mı?Gelin hep birlikte uzun görünmenin yollarına bir bakalım.

 V yakalı tişörtler; v yakalı tişörtler insanları hem daha uzun hem de daha ince bir görüntüye ulaştırıyor bu yüzden dolabınızda bol bol v yakalı parçalar bulundurun. Maksi etek;Sanıldığının aksine uzun etekler kısa boylu insanları doğru kombinleyince kısa değil daha uzun gösterir.Uzun eteklerde de seçiminiz gayet önemli kabarık etekleri ve çok kumaşlı etekleri tercih etmeyin.Eteğinizin altına giyindiğiniz topuklu ayakkabıyla uzun gözükmek çok basit.

 
 Kısa saç; saçlarınızı omuz hizasında kestirin kısa saç kullanmak istemiyor ve sevmiyorsanız o zaman at kuyruğu şeklinde kullanın çünkü uzun saç sizi olduğunuzdan daha kısa gösterebilir.


 Kısa etek ve elbise; diz altı ve diz hizasında etekler giyinmek yerine daha kısa etekleri tercih edin böylece bacak boyunuzu daha uzun gösterecek birde topuklu tercih ederseniz olduğunuzdan daha uzun gözükebilirsiniz.

 
Küçük çantalar; boyunuz kısa ise küçük çantalar tercih edin büyük boy çantalar sizi olduğunuzdan kısa gösterebilir.

 

Tek renk ; baştan başa tek renk giyinmeyi tercih edin bu sizi hem daha ince hem daha uzun gösterir bunun için koyu renkleri tercih edin ve parlak renklerden uzak durun.

 

Flare pantolonlar;belden ve kalçadan oturan dizlerden aşağıya bollaşan pantolonları tercih edin ve bunları topuklularla kombinleyin böylece boyunuz uzun gözükecektir.

 


Share:

0 yorum