Dizüstü Çizme Nasıl Kombinlenir?


Dizüstü çizme modelleri 1960 lı yıllardan itibaren kullanılmaya başlanmış ve günümüze kadar kullanılmaya devam edilmiştir.Ara ara tekrar moda olan bacağı çorap gibi saran ve bu topuklu diz üstü çizmeler kadınların daha seksi bir görüntüye ulaşmasını sağlamaktadır.

Eskiden bu dizüstü çizmeler erkeklerin binicilik için kullandıkları ayakkabıları iken zamanla bayanlarında bir numaralı tercihleri arasında yer aldı.

 Peki bu kadını seksi gösteren dizüstü çizmeleri kimler giymeli ve nasıl kombinlenmeli?

 Kısa boylu yada bacak boyu kısa bayanların bu tarz botlar giymesini önermiyorum. Daha uzun bir bacak boyuna sahip ve daha uzun bir boya sahip bayanların bu diz üstü şortları giymelerini tavsiye ederim.

Neyle konbinleme konusuna gelince zaten başlıbaşına şık ve seksi gösteren botları giydikten sonra üzerine daha sade şeyler tercih etmelisiniz. Mini jean şortlar,mini be dar etekler,taytlar ve skinny jeanlerle kombinleyebilirsiniz.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli şey bu çizmelerin rugan yada parlak olmaması.Çok şık oldukları gibi yanlış kombilendiği zamanda bir facia ya dönüşebilirsiniz. Bütün bacağı ve dizi sardığı için sürekli oturmak durumunda kalacağınız bir yerlerde giymemenizi tavsiye ederim çünkü dar olduğu için dizlerde sıkma yapacaktır ve buda sizi rahatsız eder.Ben en çok süet olan çizmeleri tercih etmenizi öneririm. Şimdi gelin dizüstü çizme kombinlerine bir göz atalım...

 

  

 

Share:

0 yorum