Moda İllüstrasyon Çizimleri Ve Ünlü İllüstratörler


İster bilgisayardan isterse marker kalemlerle İllüstrasyon çizimleri yapabilirsiniz.Ben pro-marker kalemlerle yapılan çizimleri çok beğeniyorum. İllüstrasyon çizimlerinde dünyaca ünlü isimlerin yapmış olduğu çizimlere bir göz atın pro-marker kalemlerle çizilen resimleri elle çizildiğine bile inanamazsınız.Sizler için bir kaç İllüstrasyon Çizimleri örnekleri gösterelim.


  CONNIE LIM: Los Angeles doğumlu olan illüstrator iskambil kağıtları ile çizdiği resimlerle tanınmış ve marker kalemlerle çizim yapmıştır.

 

  SABINE PIEPER:Alman fotoğrafçı zamanla güzel sanatlara olan ilgisinden dolayı modaya yönelmiş ve illustratorlüğü başlamış teknik olarak her türlü tekniği karıştırıp kolaj şeklinde çalışmıştır.

 

ARTURO ELENA: İspanyol çizim ustası moda eğitmenliği ile bu mesleğe başlamış ve 2002 yılında yılın illustratörü seçilmiştir. Arturo Elena hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

 KELLY SMITH: Ünlü sanatçı fotoğraf parçaları ve el çizimi tekniğini kullanarak İllüstrasyon çizimleri yapıyor.

 

 FIFI LAPIN:Onun diğer illistratörlerden ayıran en önemli özellik tavşanları model olraka kullanmasıdır.Kıyafetleri tavşanlar üzerine çizerek farklılık yaratmıştır.

 Sizler için seçmiş olduğumuz diğer İllüstrasyon Çizimlerine bir göz atın...

 

Share:

0 yorum