Kışın Mini Etek Nasıl Giyilir?


Etek bir çok bayanın vazgeçilmezidir.Yaz kış demeden sürekli etek giymeyi tercih eden bayanlar kışın nasıl etek giymeliler?

 1.Öncelikle giydiğiniz eteğin kumaşı oldukça önemlidir.Kışa uygun bir kumaş seçmeli ve kalın yünlü kumaşlardan, kadifeden veya tüvit kumaşlar olmalıdır.Bu sezonun hit parçaları arasında yer alan kloş ve parçalı etekler kış boyunca çok göreceğimiz etekler arasındadır.

 2.Mini etek tercih eden bayanların mutlaka teni göstermeye opak çorap giymeleri gerekir.Kalem etek tercih eden bayanlara opak çorap yerine süper ince ten rengi çorapları giymelerini öneriyorum o çıplak bacak görüntüsünü az da olsa dengeleyecektir.Mini etek giydiğiniz zaman eteğinizin boylarında bir trençkot yada kaban giyip eteği göstermemek oldukça şık bir görüntüye ulaşmanıza sebep olacaktır.

 3.Bir kaç sezondur moda olan diz üstü çizmeler kışın hem üşümemenizi hemde şık gözükmenizi sağlayacaktır.Ben de kullanıyorum be şekilde etek kombinleri ve çok tavsiye ettiğim kombinler arasındadır.

 4.Bir diğer seçenek ise diz üstü çizmelerle giyilen mini eteklerdir.Kışın kesinlikle bu kombini denemelisiniz tabi ki bunun için biraz uzun bir boya sahip olmanız lazım.

 5.Sezonun hit parçaları arasında olan MAXİ MONTLAR ile harika etek kombinleri yapabilirsiniz.

 Share:

0 yorum