Çin Alışveriş SiteleriErkekler fazla bilmez ama bayanlar Çin'de Alışveriş diyince şöyle bir dururlar ve soruları art arda yapıştırırlar. Bizde sizler için burada ki yazılarımız ile Çin'den Online alışveriş yapacağınız bir mağaza hakkında sizleri bilgilendirmek istedi. Bayanların bir çoğunun sıkıntısı çin sitelerine olan güvensizlik. Bir çok kadın Çin'den alışveriş yapmak istiyor fakat bir türlü güvenemiyorlar. Biz sizlere örnek olarak Sammy Dress isimli mağazanın güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Bu mağazadan alışveriş yapan bir çok türk insanı bulunmaktadır. Yazımızın başında da dediğimiz gibi güven konusunda aldığım duyumlar ve gördüklerim bana Sammy Dress'in gerçekten çok güvenilir bir site olduğunu söylüyor. Bende bir defa Sammy Dress adlı mağazadan alış veriş yaptım ve hiç bir şekilde sorun yaşamadım. Sammy Dress'da çıkabilecek tek sorun kargonuzun biraz geç gelecek olmasıdır. Zaten mantıklı olarak düşünürsek Çin'den gelecek olan bir ürünün 2 günde size gelmesi biraz saçma olur. Bunu takmayan arkadaşlarımız güvenli bir şekilde Çin Sitesi olan Sammy Dress'dan alışverişini yapabilir.

Sizler için Sammy Dress isimli online siteden birşey almak istersiniz diye bir ekran görüntüsü paylaşmak istedik. Sizlere yardımcı olacaktır.


Sepetinize girdiğiniz de karşınıza bu şekilde bir ekran gelecektir. Buraya bakarak alışverişinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Anlamadığınız yada şüphelendiğiniz bir nokta olursa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Tags:

Share:

0 yorum